Alga Grow 1L Zobraziť plnú veľkosť

Alga Grow 1L

v predajni

PLAGRON ALGA GROW  je základná organická výživa pre rastliny, ktorá bola vytvorená špeciálne pre pestovanie v pôde. Alga Grow sa používa počas rastovej fázy rastlín. Toto hnojivo na báze morských rias, zabezpečuje zdravý a stabilný rast a dobrý vývoj koreňov. Alga Grow zaisťuje pevný základ aby rastlina mohla v kvetovej fáze plne kvitnúť.

Viac detailov

PL30110

14,95 €

Alga Grow je tekutý prípravok určený pre výživu rastlín. Podporuje bujný rast a je vhodný takmer pre všetky pôdne zmesi. Toto hnojivo a pôdny aktivátor zároveň doporučujeme používať aj vo fáze kvetu ako rastlinné tonikum.

Tento produkt je vhodný pre ekologické pestovanie (certifikácia CU).

Zaisťuje ochranu pred vysokou koncentráciou solí a plesní.

Rýchle vstrebávanie živín pre kvalitný rast a kvet.

Prírodné hormóny pre rast a kvet zaisťujúce vyššie výnosy.

Stimuluje tvorbu chlorofylu.

Môže byť použitý ako listová výživa.

Inštrukcie:
Pred použitím dobre pretrepať. Pridať maximálne 4 ml Alga Grow na 1 liter vody (1: 250). Použitie Alga Grow pri každej zálievke v rastovej fáze. Po rozpustení vo vode je roztok stabilný až po dobu 24 hodín.

Zloženie:
NPK: 4-2-4; voda, výťažok z cukrovej repy, aminokyseliny a extrakty z rias. Organické hnojivo NPK (4-2-4). 4,2% celkového dusíka (N), z toho 4,2% organicky viazaný dusík, 2,0% vo vode rozpustný oxid fosforečný (P2O5), 4,3% vo vode rozpustný oxid draselný (K2O).

Tipy od Plagron-u: Stiahnite si 100% NATURAL výživová tabuľka pre čo najlepšie využitie a správne dávkovanie. Kombinuj Alga Grow s ostatnými výrobkami 100% NATURAL a výrobkami UNIVERSAL.

Neviete si rady s dávkovaním hnojív? Potom použite tento šikovný nástroj, pomocou ktorého môžete ľahko vypočítať a vytvoriť svoj osobný rastový plán: kalkulačka živín

Renomovaný Holandský výrobca: http://www.plagron.com/

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

Naša predajňa:

Odber noviniek